O mnie

Mam 54 lata, ukończyłem technikum chemiczne w Pabianicach, a następnie wydział chemii spożywczej na Politechnice Łódzkiej. Po ukończeniu studiów przez 2 lata pracowałem na Politechnice Łódzkiej. Następnie przez kilka lat pracowałem w pabianickim harcerstwie, m.in. jako komendant Hufca ZHP Pabianice. Na początku lat 80-tych rozpocząłem prywatną działalność gospodarczą, którą prowadzę do dziś wraz z żoną Elżbietą i córką Karoliną.

W 2002 r. jako osoba bezpartyjna startowałem z listy SLD w wyborach samorządowych i dzięki oddanym na mnie głosom przez mieszkańców okręgu IV w Pabianicach zostałem wybrany radnym miejskim. W Radzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Infrastruktury Społecznej. Przez 4 lata pracy w samorządzie zajmowałem się przede wszystkim sprawami pabianickiej służby zdrowia, opieki społecznej, kultury i sportu oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi i związkami zawodowymi.

Moje życie to jednak nie tylko praca i działalność samorządowa. Jak najwięcej czasu staram się poświęcać rodzinie. Interesuję się również sportem grywam w tenisa, piłkę nożną oraz jeżdżę na nartach. Bardzo lubię poezję śpiewaną. Wśród moich zainteresowań są także oczywiście polityka i gospodarka.

Karol Suchocki


Oficjalna strona radnego Karola Suchockiego
Wszelkie prawa zastrzeżone